O NAS

Zespół HELIOS istnieje już od kilku lat. Mamy duże doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez, takich jak wesela, studniówki, festyny, wieczorki taneczne, dancingi, itp. Jesteśmy muzykantami z duszą i polotem. Czasami gramy rzewnie, a czasem z przytupem, ale zawsze staramy się sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć klientom.
Gramy praktycznie wszystko: od rozwirowanego rock&rolla, przez spokojnego i refleksyjnego bluesa, aż po popularne szlagiery z ostatnich 30 lat. Nie zabraknie tez muzyki disco polo, chyba ,że Młodzi życzą sobie bez… Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę - czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet – nie ma znaczenia!
Muzyka wykonywana jest przez zespół całkowicie na żywo. W skład zespołu wchodzi czterech muzyków. Gramy na keyboardzie, gitarze elektrycznej, gitarze basowej, saksofonie oraz na perkusji. Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdą imprezę muzyczną. Jesteśmy znani z bogatej oferty ciekawych gier i zabaw weselnych. Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, posłuchaj naszego demo!

 https://www.facebook.com/Helios.Zespol

Zapraszamy również na naszą salę prób.


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery